Produkt dnia
Spodnie baggy / misie w lesie brąz/ grube
Spodnie baggy / misie w lesie brąz/ grube
49,00 zł 35,00 zł
Spodnie baggy / moro jasne/średniogrube
Spodnie baggy / moro jasne/średniogrube
49,00 zł 35,00 zł
Spodnie baggy /zebra/ cienkie  (1)
Spodnie baggy /zebra/ cienkie (1)
49,00 zł 32,00 zł
Szorty /arbuzy
Szorty /arbuzy
49,00 zł 25,00 zł
Szorty / pandy mięta
Szorty / pandy mięta
49,00 zł 28,00 zł
Szorty / folk łowicki
Szorty / folk łowicki
49,00 zł 28,00 zł
Sukienka maki
Sukienka maki
65,00 zł 45,00 zł
Bluza / wataha, wilki
Bluza / wataha, wilki
49,00 zł 39,00 zł
Legginsy w szopy
Legginsy w szopy
49,00 zł 33,00 zł
Legginsy w baletnice
Legginsy w baletnice
49,00 zł 32,00 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

www.gugababy.plDefinicje: 

1. Sprzedający – Guga Baby Grażyna Frysiak, ul. Nożownicza 42/8, 50-147 Wrocław NIP 8971673504 REGON 022472874

2. Klient – osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia

3. Sklep Internetowy/Sklep - serwis internetowy dostępny pod adresem www.gugababy.pl oraz http://http://sklep1825283.home.pl za pośrednictwem, którego Klient może zakupić od Sprzedającego towary.

4. Towary – produkty prezentowane w Sklepie Internetowym, mogące być przedmiotem umowy sprzedaży

5. Regulamin – niniejszy Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach sklepu internetowego www.gugababy.pl

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Stroną dokonującą zakupów w sklepie internetowym www.gugababy.pl, zwaną dalej KLIENTEM, może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna.

 2. Zamówienia składane w sklepie internetowym www.gugababy.pl, realizuje firma Guga Baby Grażyna Frysiak z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Nożownicza 42/8, REGON 022472874, NIP 8971673504,

 3. Zdjęcia Towarów umieszczane są na stronie Sklepu Internetowego w celach przykładowych i służą prezentacji konkretnie wskazanych na nich modeli.

 4. Warunkiem skutecznego złożenia zamówienia, jest podanie dokładnych danych adresowych przez Klienta, oraz wskazanie numeru telefonu lub adresu e – mail, pod którym możliwy będzie kontakt ze strony Sprzedającego

 5. Złożenie przez Klienta zamówienia oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu. Chwilą wykonania zawartej w tej formie umowy sprzedaży przez sklep internetowy, jest dzień odbioru przesyłki przez Klienta.

PRZEDMIOT TRANSAKCJI

 1. Przedmiotem transakcji jest sprzedaż towarów znajdujących się w ofercie przedstawionej na stronie internetowej www.gugababy.pl

 2. Wszystkie oferowane towary są fabrycznie nowe.

WARUNKI PŁATNOŚCI I DOSTAWY

 1. Wszystkie ceny podane w sklepie wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto (zwolnienie z VAT na podstawie Art. 113 ust. 1

 2. Płatności za nabyte w Sklepie przez Klienta towary lub zamówione usługi (cena oraz koszty dostawy) dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnianych w Sklepie oraz na zasadach określonych przez Sprzedawcę.

 3. Klient ma do wyboru następujące formy płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

   Guga Baby Grażyna Frysiak

   ul. Nożownicza 42/8

   50-147 Wrocław

   ING Bank Śląski 56 1050 1575 1000 0092 0086 6128

   • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi, w oddziale Poczty Polskiej, paczkomacie - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
   • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

    

   System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:

   • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
   • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.

    

 1. Klient dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia.

 2. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

 3. Dostawa następuje na adres wskazany przez Klienta.

 4. Koszty przesyłki pokrywane są przez Klienta.

 5. Jeżeli przesyłka budzi obawy o kompletność zawartości (np. posiada uszkodzenia, nacięcia) można odmówić jej odbioru i zgłosić ten fakt kurierowi. Należy uzyskać pisemne potwierdzenie, iż odmowa odbioru nastąpiła w wyniku uszkodzenia przesyłki.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. W celu złożenia zamówienia Klient dokonuje:
  1.1. wyboru zamawianych towarów;
  1.2. podaje dane adresowe i kontaktowe oraz adres dostawy;
  1.3. wyboru sposobu płatności;
  1.4. wyboru dostawy.

 2. Zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną przez 7 dni w tygodniu, realizowane natomiast w dni robocze.

 3. Zamówienia złożone w sobotę i niedzielę oraz w dni ustawowo wolne od pracy rejestrowane będą pierwszego kolejnego dnia roboczego.

 4. Złożone przez Klienta zamówienia będą realizowane (tj. wysyłane) w terminie 1-10 dni roboczych (w przypadku rzeczy szytych na zamówienie czas może się wydłużyć, o czym klient będzie każdorazowo informowany) od momentu złożenia zamówienia i pojawienia się wpłaty na naszym koncie. W przypadku płatności online za pośrednictwem systemu PayU, realizacja zamówienia następuje po pozytywnej autoryzacji online. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłka realizowana była możliwie jak najszybciej.

 5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta, dostępnego na stronie formularza zamówienia.

 6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

 7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, sklep  zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Klienta.

 8. Jeżeli w chwili złożenia zamówienia niektóre z oferowanych produktów nie będą dostępne, Klient zostanie o tym poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej – w takiej sytuacji Klientowi przysługuje prawo anulowania zamówienia.

ZWROTY

 1. Z zakupionego w sklepie towaru można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, kierując do sklepu pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Kupujący zobowiązany jest do zwrotu nabytego towaru na własny koszt.

 2. Przekroczenie terminu do złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy będzie podstawą nieuwzględnienia odstąpienia od umowy.

 3. Zwracany produkt znajdujący się w fabrycznym opakowaniu wraz z formularzem zwrotu i dowodem zakupu, należy odesłać na adres:

  Guga Baby Grażyna Frysiak
  ul. Nożownicza 42/8

  50-147 Wrocław

   

 4. Zwracany produkt nie może nosić żadnych śladów użycia ani być w jakikolwiek sposób zniszczony. Produkt musi być z oryginalnymi metkami, w oryginalnym opakowaniu. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu.

 5. Sklep gwarantuje Klientowi zwrot uiszczonej ceny produktu wraz z kosztami przesyłki (do klienta)

 6. Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu.

 7. Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości.

   

 8. Formularz zwrotu:

  ……………..……………………………. 
  Miejscowość, data 
  Kupujący: 
  …………………………. 
  …………………………. 
  …………………………. 
  ………………………….

Sprzedawca: 
Guga Baby Grażyna Frysiak 
ul. Nożownicza 42/8 50-147 Wrocław 
tel. 606418296 mail: biuro@gugababy.pl 
NIP 897-167-35-04 REGON 022472874

OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Niniejszym oświadczam, iż na podstawie §5 Regulaminu Sprzedawcy, odstępuję od umowy sprzedaży ………………………………………………………………...……………………………..……. (nazwa Produktu) z dnia ………………………………… .

Produkt otrzymałem(-am) dnia ……………………………….. . 
Zgodnie z postanowieniami §5 Regulaminu Sprzedawcy zobowiązuję się do zwrotu na własny koszt Produktu w stanie niezmienionym, wraz z Dowodem zakupu, w terminie 14 dni od daty złożenia niniejszego pisma.

Zwrot kosztów, proszę dokonać (właściwe zaznaczyć): 
Na rachunek bankowy nr ……………………………………………………………………….. , którego właścicielem jest ……………………………………………………………...…………… . 
Przekazem pocztowym na adres wskazany w Zamówieniu.

……………………………………………… 
Z poważaniem (podpis Kupującego)

REKLAMACJE  I GWARANCJA

 1. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z ustawą z 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). 

  Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu rozpatrywane będą jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności doręczyciela. Uszkodzenie przesyłki: jeśli przesyłka budzi obawy o kompletność zawartości (np. posiada uszkodzenia, nacięcia) można odmówić jej odbioru i zgłosić ten fakt kurierowi. Należy uzyskać pisemne potwierdzenie iż odmowa odbioru nastąpiła w wyniku uszkodzenia przesyłki.


 2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona niezwłocznie i najpóźniej przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową na adres emailbiuro@gugababy.pl W tytule emaila prosimy podać REKLAMACJA oraz numer zamówienia wraz z dołączonym wypełnionym formularzem REKLAMACJA.  
  (
  Pobierz formularz reklamacji produktu)

 3. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.

 4. W przypadku uzasadnionej reklamacji, po jej uznaniu, towar uszkodzony zostanie naprawiony albo wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu albo obniży cenę produktu albo też, stosownie do decyzji Klienta, zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary. W przypadku wymiany produktu na inny, jeżeli cena nowego towaru będzie wyższa od ceny zwracanego - poprosimy o dopłatę różnicy, jeśli cena nowego towaru będzie niższa od ceny zwracanego - zwrócimy różnicę.

 5. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji i zwrotu towaru.

 6. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się produktów, przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, przecięcia, itp.).

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem danych osobowych klientów jest firma Guga Baby Grażyna Frysiak z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Nożownicza 42/8, REGON 022472874, NIP 8971673504. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. ).

 2. Dane osobowe nie są udostępniane osobom niezwiązanym z działalnością sklepu Guga Baby i służą wyłącznie do realizacji i obsługi zamówień Klientów, prowadzenia badań statystycznych,  marketingu bezpośredniego usług i produktów własnych administratora danych,  kontroli jakości usług administratora danych oraz ewentualnego dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Informacje o adresie dostawy, kontaktowym numerze telefonu oraz adresie e-mail Klienta udostępniane m. in. operatorom obsługującym płatności elektroniczne z tytułu zawieranych Umów lub podmiotom realizującym dostawy zamówionych towarów.

 3. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich zmiany, poprawiania i kontroli oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) oraz ustawy z dnia 27 VI 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 141, poz. 1176 z późn. zm.).

 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych.

 3. Wszystkie zdjęcia produktów są własnością firmy Guga Baby zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zabrania się ich usuwania, kopiowania, edycji, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody.

 4. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl